MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9201173
nr 920 1173
MIRROR
19th century, height: 59, wear, damages.
1800-tal, höjd: 59
Condition: slitage, skador
600
SEK 450
Monday October 27 2014
at 18:36:47
400 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
400 kr
400 kr (Robot)